Archives

Blog

TURBULENCIA 2022

TURBULENCIA 2022

POZVANIE

V čase pozemského zmätku potrebujeme zjavenie nebeského poriadku. Izaiáš, prorok svojej doby videl otvorené nebo a Sediaceho na tróne – a to v čase, keď pozemský trón katastroficky padol. Čo by sa stalo, ak by proroci dnešnej doby zdvihli svoje tváre k nebu a znova videli Pána? Čo by sa stalo, ak by cirkev v roku 2022 zaostrila na Božie kráľovstvo?

V čase krízy sa v konfrontácii s Božou slávou ukážu naše nedostatky. Uhlík z Božieho oltára proroka očistil. Oheň jeho prítomnosti zjaví náš hriech, ale aj uvoľní jeho slávu a svätosť. Krst ohňom očisťuje a pripravuje. Čo by sa stalo, ak by cirkev dnešnej generácie povstala očistená, posvätená, oslávená a pripravená byť jeho prorockým hlasom?

V čase zjavenia jeho slávy a odkrytia našich nedostatkov sa rodí misia pre nové obdobie. Prorok počuje hlas: “Kto nám pôjde?  Koho pošlem?” Bez váhania odpovedá: “Tu som. Pošli mňa.” Z bolestivej drámy, pod aktuálnym, čerstvým dotykom svätého ohňa, sa rodí nové poslanie. Čo by sa stalo, ak by sme povstali ako ambasádori neba a povedali spolu najsilnejšie dve slová, aké odovzdaná bytosť Bohu povedať môže: “TU SOM.”

Pozývam ťa byť súčasťou generácie, ktorá nesedí v rezignácii, ale povstáva v prorockej agónii. Buď súčasťou misijného pohnutia jednoduchých prorokov, ktorí v sile ohňa povstávajú. Pozývam ťa spolu s nami povedať dve slová, ktoré zmenia svet a zmenia aj tvoju trajektóriu: TU SOM. Pozývam ťa na byť súčasťou TURBULENCIE022.

Ps Miro Tóth
#tusom22
(Inšpirované 6. kapitolou Iziáša)

INFO A REGISTRÁCIA ČOSKORO!

Pridajte komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *